Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.

Dn. 4 września odbyła się inauguracja roku szkolnego 2017/2018. Uczniowie z kl. IV-VII zaprezentowali krótki program artystyczny – z humorem pożegnali wakacyjne dni, a powitali szkołę.

Uczennice z kl. VII przypomniały o przypadającej w tym roku 78 rocznicy wybuchu  II wojny światowej. Wszyscy zebrani na apelu minutą ciszy oddali hołd poległym w walce o naszą wolność, a także ofiarom sierpniowych nawałnic.

Podczas części oficjalnej Pani Dyrektor Jolanta Żurawska powitała przybyłych na uroczystość. Życzyła uczniom pomyślnego roku i wielu sukcesów w nauce. Następnie Pani Dyrektor przedstawiła nauczycieli uczących w poszczególnych klasach. Po części oficjalnej uczniowie udali się do sal na spotkanie z wychowawcami.

Życzymy wszystkim udanego roku szkolnego!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”324″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”100″ thumbnail_height=”75″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Wyświetl zdjęcia jako pokaz slajdów]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]